Ավելի բարձրացնել վիճակախաղերի տուրքը․ Մանե Թանդիլյանը հարկային փոփոխությունների առաջարկներ է ներկայացրել
Wednesday, 17 April 2019 by PR Focus
Կառավարության կողմից ներկայացված Հարկային օրենսգրքի և հարակից օրենքների փոփոխությունների փաթեթը ցավոք չունի տնտեսական հեղափոխության համար անհրաժեշտ նախադրյալները և այն ընդամենը փոքր հնարավորություն է տալու ունենալ որոշակի դրական տեղաշարժեր տնտեսության մեջ: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱԺ ֆինանսավարկային և բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ, «Լուսավոր Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Մանե Թանդիլյանը՝ ներկայացնելով Հարկային օրենսգրքի փաթեթում
Read more
• Published in Նորություններ
No Comments
Դեմոկրատ կոնգրեսականները կրկին պահանջում են Թրամփի հարկային դեկլարացիաները
Ամերիկյան դեմոկրատ կոնգրեսականները Ներքին եկամուտների ծառայությանը ներկայացրել են նախագահ Դոնալդ Թրամփի հարկային դեկլարացիաները տրամադրելու վերջին ժամկետը, այն է՝ ապրիլի 23-ը՝ հայտնում է AFP-ը։ Ավելի վաղ ֆինանսների նախարար Սթիվեն Մնուչինը հայտարարել էր, որ հարկային դեկլարացիաները չեն կարող ներկայացվել, քանի որ ֆինանսների նախարարությունը չի հասցրել նայել կոնգրեսականների հայցը։ Նրանք դեկլարացիաները ուզում էին ապրիլի 10-ին ստանալ։ Թրամփը վստահեցնում

Увеличьте лотерейный сбор ․ Мане Тандилян представила предложения по налоговым изменениям
К сожалению, пакет поправок к Налоговому кодексу, внесенный государственными законами, не имеет необходимых предпосылок для экономической революции, он дает лишь небольшую возможность для некоторых позитивных изменений в экономике. Об этом на своей странице в Facebook написала председатель постоянной комиссии НС по финансово-кредитным и бюджетным вопросам, депутат фракции «Светлая Армения» Мане Тандилян, представив предложения по внесению
Среда, 17 апреля 2019 by PR Focus
Американские демократы представили в Налоговую службу крайний срок подачи налоговых деклараций президента Дональда Трампа — 23 апреля, сообщает AFP. Ранее министр финансов Стивен Мнучин заявил, что налоговые декларации не могут быть поданы, потому что Минфин не успел ознакомиться с иском конгрессменов. Заявления хотели получить 10 апреля. Трамп уверяет, что не может публиковать свои налоговые декларации,